Gizlilik Politikası

GİZLİLİK POLİTİKASI, KULLANIM KOŞULLARI ve KİŞİSEL VERİLER

Son Güncelleme: 18 Mayıs 2021

Biz HIGHLEVEL SOFTWARE LTD. ŞTİ. Firması olarak bu "Gizlilik Politikası, Kullanım Koşulları ve Kişisel Veriler" başlıklı bilgilendirmenin Google Firmasına ait Android platformundaki cihazlar için Google Play Store uygulaması ya da https://play.google.com portalındaki HighLevel geliştiricisine ait mobil optik okuma uygulamalarına ve IOS platformundaki App Store uygulaması ya da https://itunes.apple.com portalındaki HIGHLEVEL SOFTWARE LTD. STI. geliştiricisine ait mobil optik okuma uygulamalarına ait olduğunu bildiririz.

Belirtilen bu uygulamaları akıllı cihaz ya da cihazlarınıza yükleyerek, bu bildiride yer alan gizlilik politikasını ve kullanım koşullarını kabul etmiş sayılırsınız. Bu koşulları kabul etmiyorsanız bu uygulamaları akıllı cihaz ya da cihazlarınıza yüklemeyiniz.

Google Play Store ve App Store haricindeki platform ve uygulamalar üzerinden indirilen uygulamalar HIGHLEVEL SOFTWARE LTD. ŞTİ. Firması sorumluluğunda değildir.


Belirtilen uygulamalarda kullanılan; 

Kamera izni uygulamanın işlevi gereği sadece optik form, QR kod okuma amaçlı kullanılmaktadır ve gereklidir.

İnternet izni optik formlara ait testlerin cevap anahtarlarını yüklemek ve güncellemek için, QR kod sonuçlarını yönlendirmek için kullanılmaktadır.

Bazı uygulamalarımızda sıralama ve sonuç belgesi gibi istatistiki bilgi ve kullanıcıya belge verme amaçlı puan, il,ilçe,okul,ad soyad gibi bilgileriniz sistemlerimizde bulundurulmaktadır. 


Söz konusu bilgiler üçüncü kişilerle kesinlikle paylaşılmaz.

HIGHLEVEL SOFTWARE LTD. ŞTİ. Firması gerekli güvenlik önlemlerini alır. Buna rağmen herhangi bir şekilde bilgilerinizin üçüncü kişilerin eline geçmesi halinde HIGHLEVEL SOFTWARE LTD. ŞTİ. Firması bu durumdan sorumlu tutulamaz.

Sistemlerimizde size ait bilgi bulunup bulunmadığı ve kaldırılması konusunda aşağıdaki iletişim kanallarını kullanarak HIGHLEVEL SOFTWARE LTD. ŞTİ. firmasına ulaşabilir ve talebinizi iletebilirsiniz. HIGHLEVEL SOFTWARE LTD. ŞTİ. firması bu "Gizlilik Politikası, Kullanım Koşulları ve Kişisel Veriler " bu belgede değişiklik yapabilir ve bu değişiklik "Son Güncelleme" tarihinden itibaren geçerlidir.


İletişim Bilgilerimiz:

444 04 07

info@hlsoftware.co